Млада жена е загинала край Ботевград тази нощ.  Автомобилът, в

...
Млада жена е загинала край Ботевград тази нощ.  Автомобилът, в
Коментари Харесай

Млада жена загина край Ботевград |

Млада жена е починала край Ботевград тази нощ. 

Автомобилът, в който е пътувало още едно момиче на 22 години, е самокатастрофирал на излизане от града.

Шофьорката на колата е умряла на място. Пътничката е дала позитивна проба за алкохол, тя е отказала да бъде призната в болница, заяви Българска национална телевизия. 

Сигналът за случая е подаден в 2,36 часа, колата за спешна помощ е пристигнала на мястото на нещастието 12 минути по-късно. 
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР